2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanschaf 2 emissievrije railreinigers (inclusief 10 jaar onderhoud)
Beschreibung: Het project beoogt de levering van twee Railreinigers, de Railreinigers voertuigen dienen zero emissie te zijn uitgevoerd. Aan de leveranciers zal worden gevraagd om een plan aan te bieden voor een uitvoering op accu’s en/of voor een uitvoering met een pantograaf. 2 voertuigen
Interne Kennung: 2026-03
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34621200 Schienengebundene Instandhaltungs- oder Arbeitswagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34620000 Schienenfahrzeuge, 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het project beoogt de levering van twee Railreinigers, de Railreinigers voertuigen dienen zero emissie te zijn uitgevoerd. Aan de leveranciers zal worden gevraagd om een plan aan te bieden voor een uitvoering op accu’s en/of voor een uitvoering met een pantograaf.
Interne Kennung: 1