2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overeenkomst voor de levering van elektriciteit en gas en aanverwante diensten voor de gebouwen en installaties van de Federale Overheidsdiensten (FOD) en andere federale instellingen, tussen 2027 en 2030
Beschreibung: Overeenkomst voor de levering van gas en elektriciteit en aanverwante diensten voor de gebouwen en installaties van de Federale Overheidsdiensten (FOD) en andere federale instellingen, tussen 2027 en 2030
Interne Kennung: RGDB-CTI-2026-232318-201
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: RGDB-CTI-2026-232318-201 - 1
Beschreibung: Lot 1: Elektriciteit
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Los: LOT-0002
Titel: RGDB-CTI-2026-232318-201 - 2
Beschreibung: Lot 2: Gas
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas