528419-2026 - Ergebnis
Estland – Schneeräumung – Teede talvine hooldus Pärnu linna Audru osavallas 2026-2029
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Teede talvine hooldus Pärnu linna Audru osavallas 2026-2029
Beschreibung: Talihooldust Audru osavalla kohalikel avalikult kasutatavatel teedel teostatakse november 2026 kuni märts 2029 vastavalt talihooldustööde piirkonnale (hanke osad 1-9), talihooldustööde eeskirjale ja töövõtulepingule / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 307209-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Audru osavalla IV piirkond
Beschreibung: Jõõpre teed ja parklad, Oara, Malda küla teede lumetõrje, Lavassaare aleviku teede, tänavate, kõnniteede ja parklate lumetõrje / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 307209-0004