2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka základové desky
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka Upínací desky pro zkušební stolici souvisejících s realizací výstavby hydraulické laboratoře – projektu „Hydrodynamické stroje pro chytrou energetiku“, registrační číslo: CZ.02.01.01/00/23_021/0008954. Podrobná technická specifikace upínací desky pro zkušební stolici: - Základní rozměry upínací desky 2200x4600 - Výška upínací desky 300 mm - Provedení desky s žebrovanou konstrukcí - Rozměr upevňovacích drážek pro šrouby M20 dle DIN876 v přesnosti H12 - Rozteč upevňovacích drážek 200 mm - Orientace drážek, ve směru krátké strany desky - Opracovaní horní plochy desky dle DIN 876/III - Spodní dosedací plocha desky opracovaná - Boky opracovány minimálně do výšky 100 mm - Materiálové provedení minimálně EN-GJL-250 - Uchycení desky na betonový základ pomocí základových šroubů - Neopracované plochy budou natřeny základním nátěrem - Deska bude uzpůsobena pro možnost manipulace pomocí jeřábu Upínací deska pro zkušební stolici může být sestavena z více kusů, v tomto případě bude součástí dodávky i spojovací materiál Dodávky musí splňovat veškeré relevantní normy ČSN, EN a další obecně závazné právní předpisy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázku na dodávky zadávané v otevřeném řízení dle § 56 a násl. zákona č. 134/2016 Sb.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-07-29_02_ZD