See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2/Modernizacja infrastruktury wraz z doposażeniem w wysokiej klasy sprzęt i aparaturę medyczną Lecznictwo Ambulatoryjne Piekarskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o. w Piekarach Śląskich
Beschreibung: „Modernizacja infrastruktury wraz z doposażeniem w wysokiej klasy sprzęt i aparaturę medyczną Lecznictwo Ambulatoryjne Piekarskiego Centrum Medycznego sp. z o.o. w Piekarach Śląskich, celem zwiększenia efektywności, dostępności i jakości świadczeń zdrowotnych w ramach centrum opieki wysokospecjalistycznej Krajowej Sieci Kardiologicznej realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent D Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia Inwestycja D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych” Zamawiający zaprasza wykonawcę do negocjacji w związku z udzieleniem zamówienia w trybie z wolnej ręki. 1. Podstawa prawna zastosowania trybu z wolnej ręki: • art. 214 ust. 1 pkt 6 ustawy p.z.p. 2. Podstawa faktyczna zastosowania trybu z wolnej ręki: Postępowanie było dwukrotnie przeprowadzone w trybie przetargu nieograniczonego. W zakresie części zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia o numerach 3 (Zadanie nr 10), 4 (Zadanie nr 11), 5 (Zadanie nr 12), 6 (Zadanie nr 13), 7 (Zadanie nr 14), które są przedmiotem niniejszych negocjacji, postępowanie zostało dwukrotnie unieważnione z uwagi na niezłożenie ofert przez wykonawców. W związku z faktem finansowania zamówienia z zewnętrznych środków, terminów z tym związanych, konieczne stało się wszczęcie negocjacji w przedmiocie zawarcia umowy z wolnej ręki. 3. Sposób oraz termin prowadzenia negocjacji: Komunikacja prowadzona jest w trybie elektronicznym, za pośrednictwem poczty e-mail. Prowadzenie negocjacji przewiduje się w terminie od dnia 12 czerwca 2026 r., najpóźniej do dnia 19 czerwca 2026 r. 4. Negocjacje będą dotyczyły: a) ceny za realizację zamówienia, b) postanowień umowy, które zostaną w niej zawarte po przeprowadzeniu niniejszego postępowania c) terminu dostawy przedmiotu zamówienia Opis przedmiotu zamówienia załączony jest do niniejszego zaproszenia. 5. Wymagania stawiane wykonawcy: a) Podstawy wykluczenia: • Zamawiający wykluczy z postępowania wykonawców, wobec których zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 108 ust. 1 p.z.p. Przed zawarciem umowy, Wykonawca zobowiązany będzie przedstawić dokumenty, z których będzie wynikał brak podstaw do wykluczenia na podstawie art. 108 ust. 1 pkt 1, 2, 4 (zaświadczenie z KRK). • Zamawiający wykluczy z postępowania wykonawców, wobec których zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w: - art. 7 ust. 1, ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego; - art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), dalej: rozporządzenie 2022/576. Przed zawarciem umowy, Wykonawca zobowiązany będzie przedstawić oświadczenia, z których będzie wynikał brak podstaw do wykluczenia na podstawie ww. artykułów. b) Przed przystąpieniem do negocjacji: Jeżeli umocowanie do działania w imieniu wykonawcy przez osobę biorącą udział w negocjacjach nie wynika z właściwego dokumentu rejestrowego, wykonawca przekazuje zamawiającemu stosowne pełnomocnictwo za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej. Pełnomocnictwo przekazuje się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Gdy zostały wystawione jako dokument w postaci papierowej i opatrzone własnoręcznym podpisem, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, poświadczające zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej. Przez cyfrowe odwzorowanie należy rozumieć dokument elektroniczny będący kopią elektroniczną treści zapisanej w postaci papierowej, umożliwiający zapoznanie się z tą treścią i jej zrozumienie, bez konieczności bezpośredniego dostępu do oryginału. Poświadczenia zgodności cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej dokonuje mocodawca lub notariusz. c) Przed zawarciem umowy Wykonawca zobowiązany jest do wypełnienia oświadczenia DNSH
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zakup specjalistycznych mebli medycznych do gabinetów lekarskich oraz pracowni UKG niezbędnych do udzielania świadczeń medycznych w obszarze kardiologii: szafa do przechowywania głowicy do badań TEE - 1 sztuka. Negocjacje będą dotyczyły: a) ceny za realizację zamówienia, b) postanowień umowy, które zostaną w niej zawarte po przeprowadzeniu niniejszego postępowania c) terminu dostawy przedmiotu zamówienia Opis przedmiotu zamówienia załączony jest do niniejszego zaproszenia. Wymagania stawiane wykonawcy: a) Podstawy wykluczenia: • Zamawiający wykluczy z postępowania wykonawców, wobec których zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 108 ust. 1 p.z.p. Przed zawarciem umowy, Wykonawca zobowiązany będzie przedstawić dokumenty, z których będzie wynikał brak podstaw do wykluczenia na podstawie art. 108 ust. 1 pkt 1, 2, 4 (zaświadczenie z KRK). • Zamawiający wykluczy z postępowania wykonawców, wobec których zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w: - art. 7 ust. 1, ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego; - art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), dalej: rozporządzenie 2022/576. Przed zawarciem umowy, Wykonawca zobowiązany będzie przedstawić oświadczenia, z których będzie wynikał brak podstaw do wykluczenia na podstawie ww. artykułów. b) Przed przystąpieniem do negocjacji: Jeżeli umocowanie do działania w imieniu wykonawcy przez osobę biorącą udział w negocjacjach nie wynika z właściwego dokumentu rejestrowego, wykonawca przekazuje zamawiającemu stosowne pełnomocnictwo za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej. Pełnomocnictwo przekazuje się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Gdy zostały wystawione jako dokument w postaci papierowej i opatrzone własnoręcznym podpisem, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, poświadczające zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej. Przez cyfrowe odwzorowanie należy rozumieć dokument elektroniczny będący kopią elektroniczną treści zapisanej w postaci papierowej, umożliwiający zapoznanie się z tą treścią i jej zrozumienie, bez konieczności bezpośredniego dostępu do oryginału. Poświadczenia zgodności cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej dokonuje mocodawca lub notariusz. c) Przed zawarciem umowy Wykonawca zobowiązany jest do wypełnienia oświadczenia DNSH
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0002
Beschreibung: Zakup specjalistycznych mebli medycznych do gabinetów lekarskich oraz pracowni UKG niezbędnych do udzielania świadczeń medycznych w obszarze kardiologii: fotel do wykonywania badań UKG - 3 sztuki. Negocjacje będą dotyczyły: a) ceny za realizację zamówienia, b) postanowień umowy, które zostaną w niej zawarte po przeprowadzeniu niniejszego postępowania c) terminu dostawy przedmiotu zamówienia Opis przedmiotu zamówienia załączony jest do niniejszego zaproszenia. Wymagania stawiane wykonawcy: a) Podstawy wykluczenia: • Zamawiający wykluczy z postępowania wykonawców, wobec których zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 108 ust. 1 p.z.p. Przed zawarciem umowy, Wykonawca zobowiązany będzie przedstawić dokumenty, z których będzie wynikał brak podstaw do wykluczenia na podstawie art. 108 ust. 1 pkt 1, 2, 4 (zaświadczenie z KRK). • Zamawiający wykluczy z postępowania wykonawców, wobec których zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w: - art. 7 ust. 1, ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego; - art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), dalej: rozporządzenie 2022/576. Przed zawarciem umowy, Wykonawca zobowiązany będzie przedstawić oświadczenia, z których będzie wynikał brak podstaw do wykluczenia na podstawie ww. artykułów. b) Przed przystąpieniem do negocjacji: Jeżeli umocowanie do działania w imieniu wykonawcy przez osobę biorącą udział w negocjacjach nie wynika z właściwego dokumentu rejestrowego, wykonawca przekazuje zamawiającemu stosowne pełnomocnictwo za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej. Pełnomocnictwo przekazuje się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Gdy zostały wystawione jako dokument w postaci papierowej i opatrzone własnoręcznym podpisem, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, poświadczające zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej. Przez cyfrowe odwzorowanie należy rozumieć dokument elektroniczny będący kopią elektroniczną treści zapisanej w postaci papierowej, umożliwiający zapoznanie się z tą treścią i jej zrozumienie, bez konieczności bezpośredniego dostępu do oryginału. Poświadczenia zgodności cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej dokonuje mocodawca lub notariusz. c) Przed zawarciem umowy Wykonawca zobowiązany jest do wypełnienia oświadczenia DNSH
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0003
Beschreibung: Zakup mebli medycznych do gabinetów lekarskich oraz pracowni UKG: biurko lekarskie -3 sztuki; fotele lekarskie do biurka - 3 sztuki, szafki na leki- 3 sztuki;
Interne Kennung: 10;11,13
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel