528480-2025 - Abschlussbekanntmachung
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Rozwijanie systemu ratownictwa w Gminie Iwierzyce
Bekanntmachung über die Auftragsausführung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozwijanie systemu ratownictwa w Gminie Iwierzyce
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest średni samochód ratowniczo-gaśniczy uterenowiony z podstawowym osprzętem (między innymi wyciągarka, oświetlenie terenu akcji, system zraszania zabezpieczającego pojazd) umożliwiającym podejmowanie działań ratowniczo-gaśniczych w różnych warunkach terenowych i klimatycznych
Vorherige Bekanntmachung195655-2025
Interne KennungBID.271.3.2024.GM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001