2. Verfahren
Verfahren
Titel: Näpi - Roodevälja kergtee ehitus
Beschreibung: Rakvere Vallavalitsus soovib sõlmida leping Näpi-Roodevälja valgustatud jalgratta- ja jalgtee rajamiseks. Hankija korraldab vaatluse projekteeritud tee osade asukohtadel ja kohapeal asjaoludega tutvumiseks. Osalemine ei ole pakkumuse esitamise eeldus, vaid on abiks hankes osalejal pakkumuse ettevalmistamisel. Esimene võimalus vaatluses huvitatud isikutele on teisipäeval 25.08.2026 kell 10.00, siis järgnevate nädalate teisipäevadel samuti kell 10.00, viimane võimalus on 15.09.2026 kell 10.00. Kogunemine Sõmeru keskusehoone juures, aadress on Kooli tn 2 Sõmeru. Hankija eeldab, et ettevõtjad osalevad vaatluses oma transpordivahenditega. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313051-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233162 Bau von Fahrradwegen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233161 Bau von Fußwegen, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0000