52850-2026 - Wettbewerb
Polen – Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen – Przygotowanie projektu, wykonanie zabudowy (metraż 85m²) oraz udostępnienie Zamawiającemu Polskiego Stoiska Narodowego na targach Arabian Travel Market w Dubaju
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzygotowanie projektu, wykonanie zabudowy (metraż 85m²) oraz udostępnienie Zamawiającemu Polskiego Stoiska Narodowego na targach Arabian Travel Market w Dubaju
BeschreibungPrzygotowanie projektu, wykonanie zabudowy (metraż 85m²) oraz udostępnienie Zamawiającemu Polskiego Stoiska Narodowego na targach Arabian Travel Market w Dubaju
Interne Kennung1/2026/ML
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79950000 Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzygotowanie projektu, wykonanie zabudowy (metraż 85m²) oraz udostępnienie Zamawiającemu Polskiego Stoiska Narodowego na targach Arabian Travel Market w Dubaju. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia oraz kryteria równoważności zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.