528517-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen in Verbindung mit Software – Rámcová dohoda na podporu provozu a rozvoj informačního prostředí pro správu dokumentů MHMP
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na podporu provozu a rozvoj informačního prostředí pro správu dokumentů MHMP
BeschreibungPředmětem plnění zakázky je podpora provozu a rozvoj prostředí pro správu dokumentů MHMP, jež zahrnuje tvorbu konkrétních aplikací dle specifikace zadavatele, dále provozní podporu provozovaného prostředí pro správu dokumentů a dále rozvojové kapacity pro řešení v průběhu smlouvy vyspecifikovaných požadavků na rozvoj a implementaci pokročilých nástrojů, podporujících efektivitu pracovních činností pracovníků MHMP při tvorbě a správě dokumentů.
Vorherige Bekanntmachung56330-2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungSpráva dokumentů MHMP