2. Verfahren
Verfahren
Titel: Doposażenie serwerowni w sprzęt specjalistyczny
Beschreibung: Przedmiotem zadania jest dostawa instalacja i konfiguracja dwóch urządzeń FortiGate 120G z gwarancją, licencjami i wsparciem producenta na okres 3 lat oraz dostawa i rejestracja wsparcia producenta do rozwiązania Fortianalyzer VM na okres 3 lat lub rozwiązania równoważnego, przeniesienie konfiguracji z istniejących urządzeń FortiGate 100E na dostarczone rozwiązanie, oraz dostawa 6 szt. pamięci RAM 32GB 2Rx4 PC4-2933Y-R Smart Kit do serwerów HPE BLc460G10.
Interne Kennung: ZP/PN/14/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001