2. Verfahren
Verfahren
Titel: D/29/2025 Dostawa osprzętu do sprzętu polowego służby żywności
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa osprzętu do sprzętu polowego służby żywności, z podziałem na 5 (pięć) części (zadania). 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Prawo opcji oznacza, iż Zamawiający na pewno zakupi ilość podstawową. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w § 2 ust. 2, nie później jednak niż do dnia 31.08.2025r. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie ww. daty wymaga zgody Wykonawcy w formie pisemnej lub dokumentowej. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Interne Kennung: D/29/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34312500 Dichtungen, 39151200 Werkbänke
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3- Dostawa osprzętu do sprzętu polowego służby żywnościowej.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa osprzętu do sprzętu polowego służby żywności. z 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Prawo opcji oznacza, iż Zamawiający na pewno zakupi ilość podstawową. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w § 2 ust. 2, nie później jednak niż do dnia 31.08.2025r. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie ww. daty wymaga zgody Wykonawcy w formie pisemnej lub dokumentowej. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Interne Kennung: D/29/2025- zadanie nr 3
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa osprzętu do sprzętu polowego służby żywności. z 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Prawo opcji oznacza, iż Zamawiający na pewno zakupi ilość podstawową. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w § 2 ust. 2, nie później jednak niż do dnia 31.08.2025r. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie ww. daty wymaga zgody Wykonawcy w formie pisemnej lub dokumentowej. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.