2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia w obiektach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej na terenie miasta Wrocławia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia w obiektach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej na terenie miasta Wrocławia. Szczegółowe informacje, dotyczące postępowania zostały określone w SWZ i załącznikach opublikowanych na https://ezamowienia.gov.pl.
Vorherige Bekanntmachung: 403368-2026
Interne Kennung: SZPU.281.13.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamówienie jest usługą społeczną. Zgodnie z art. 360 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający, udzielając zamówień, o których mowa w art. 359 pkt 1 ustawy Pzp (usługi społeczne), może nie stosować przepisów ustawy dotyczących minimalnych terminów składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub terminów składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen
5. Los
Los: LOT-0001