2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowanie i budowa Centrum Folkloru i Kultury Ludowej Województwa Łódzkiego w Łowiczu wraz z infrastrukturą towarzyszącą
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” dla inwestycji pod nazwą „Budowa Centrum Folkloru i Kultury Ludowej Województwa Łódzkiego w Łowiczu wraz z infrastrukturą towarzyszącą”. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1) opracowanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowej, w tym dokumentacji niezbędnej do uzyskania wymaganych opinii, uzgodnień, decyzji, pozwoleń i zezwoleń; 2) opracowanie projektu wnętrz, opracowanie projektu zieleni, nasadzeń wraz z wizualizacją; 3) opracowanie Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót; 4) uzyskanie, w imieniu lub na rzecz Zamawiającego, wymaganych decyzji administracyjnych, uzgodnień, opinii, pozwoleń i zezwoleń niezbędnych do zaprojektowania, wykonania, odbioru i użytkowania obiektu; 5) nadzór autorski w trakcie realizacji inwestycji, aż do zakończenia okresu rękojmi i gwarancji na zrealizowany przedmiot zamówienia; 6) wykonanie robót budowlanych, instalacyjnych, montażowych, dostaw, uruchomień, prób, sprawdzeń i odbiorów; 7) zapewnienie wymaganych nadzorów właścicielskich oraz specjalistycznych, w tym konserwatorskiego, archeologicznego, dendrologicznego lub innych wymaganych stosownymi przepisami; 8) wykonanie dokumentacji powykonawczej oraz innych dokumentów wymaganych do prawidłowego użytkowania i eksploatacji obiektu; 9) uzyskanie pozwolenia na użytkowanie albo innego wymaganego prawem dokumentu umożliwiającego zgodne z prawem użytkowanie obiektu; 10) uzyskanie wymaganych w PFU potwierdzeń, badań, sprawdzeń, świadectw, certyfikatów lub innych dokumentów związanych z osiągnięciem wymaganego standardu budynku pasywnego; 11) wykonanie wszystkich innych czynności niezbędnych do osiągnięcia rezultatu określonego w dokumentach zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212300 Bauarbeiten für Kunst- und Kulturgebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45211350 Bau von Mehrzweckgebäuden, 71220000 Architekturentwurf, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1) opracowanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowej, w tym dokumentacji niezbędnej do uzyskania wymaganych opinii, uzgodnień, decyzji, pozwoleń i zezwoleń; 2) opracowanie projektu wnętrz, opracowanie projektu zieleni, nasadzeń wraz z wizualizacją; 3) opracowanie Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót; 4) uzyskanie, w imieniu lub na rzecz Zamawiającego, wymaganych decyzji administracyjnych, uzgodnień, opinii, pozwoleń i zezwoleń niezbędnych do zaprojektowania, wykonania, odbioru i użytkowania obiektu; 5) nadzór autorski w trakcie realizacji inwestycji, aż do zakończenia okresu rękojmi i gwarancji na zrealizowany przedmiot zamówienia; 6) wykonanie robót budowlanych, instalacyjnych, montażowych, dostaw, uruchomień, prób, sprawdzeń i odbiorów; 7) zapewnienie wymaganych nadzorów właścicielskich oraz specjalistycznych, w tym konserwatorskiego, archeologicznego, dendrologicznego lub innych wymaganych stosownymi przepisami; 8) wykonanie dokumentacji powykonawczej oraz innych dokumentów wymaganych do prawidłowego użytkowania i eksploatacji obiektu; 9) uzyskanie pozwolenia na użytkowanie albo innego wymaganego prawem dokumentu umożliwiającego zgodne z prawem użytkowanie obiektu; 10) uzyskanie wymaganych w PFU potwierdzeń, badań, sprawdzeń, świadectw, certyfikatów lub innych dokumentów związanych z osiągnięciem wymaganego standardu budynku pasywnego; 11) wykonanie wszystkich innych czynności niezbędnych do osiągnięcia rezultatu określonego w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: WIiPS.271.2.11.2026