2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvoering onafhankelijke steekproefmetingen openbaar vervoer concessies
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is om een onafhankelijk onderzoeksbureau steekproefmetingen (inclusief een flexibel inzetbare Vliegende Brigade) uit te laten voeren. Veldwerk voor 1152 waarnemingen per jaar en een maximale omvang van 120.000 euro voor de Vliegende Brigade (totale overeenkomst)
Interne Kennung: C2351844
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is om een onafhankelijk onderzoeksbureau steekproefmetingen (inclusief een flexibel inzetbare Vliegende Brigade) uit te laten voeren. Veldwerk voor 1152 waarnemingen per jaar en maximaal 120.000 euro aan Vliegende Brigade (totale overeenkomst)
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De provincie heeft de mogelijkheid om de overeenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden 2 maal voor de duur van 1 jaar stilzwijgend te verlengen.