2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vývoj metodiky pro mid-term evaluaci implementace strategických dokumentů v regionálním školství a její pilotní ověření
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky ve výzkumu, vývoji a inovacích je získání nejvhodnějšího návrhu řešení projektu v aplikovaném výzkumu a inovacích. Projektový rámec směřuje k předběžné definici projektu, který byl připraven ve smyslu ustanovení § 2 odst. 2 písm. h) ZPVV, a který bude v rámci soutěžního dialogu upraven s ohledem na potřeby Zadavatele. (Předmět projektu je uveden v Příloze č. 1 – Projektový rámec Zadávací dokumentace). Zadávací řízení bude vedeno tak, aby vybrané řešení naplňovalo cíle a realizovalo výsledky určené v Příloze č. 1 - Projektový rámec Zadávací dokumentace, která bude pro jednání hlavním věcným podkladem. Z jednotlivých jednání mají vyplynout závěry, podmínky a nové skutečnosti tak, aby mohlo být zadání pro účely finální nabídky upřesněno pro Zadavatele nejvíce vyhovujícím způsobem. Cílem je vývoj metodiky pro mid-term evaluaci implementace strategických dokumentů pro vzdělávací oblast regionálního školství (tedy oblast od předškolního po vyšší odborné vzdělávání včetně přesahu vzdělání celoživotního, neformálního a zájmového). Nově formulovaná metodika musí vést k získání zpětné vazby ke způsobu implementace strategických dokumentů na úrovni regionálního školství a k jejich skutečným i předpokládaným dopadům.
Interne Kennung: TTSMSMT509
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zentrale Elemente des Verfahrens: Podrobný postup je stanoven v zadávací dokumentaci a její příloze, která je nedílnou součástí.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73100000 Dienstleistungen im Bereich Forschung und experimentelle Entwicklung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72310000 Datenverarbeitung
5. Los
Los: LOT-0001