See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert nr 44/KŚZ/25 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Okulistycznego Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne, które będą realizowane w ramach Oddziału Okulistycznego Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. wg potrzeb Udzielającego zamówienia zgodnie z Harmonogramem Pracy Oddziału. Pod terminem „świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub przepisów odrębnych regulujących zasady ich wykonywania. 2. Świadczenia zdrowotne będą realizowane w ramach Oddziału Okulistycznego wg potrzeb Udzielającego zamówienia zgodnie z Harmonogramem Pracy Oddziału zatwierdzonym przez Ordynatora Oddziału: 1) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 15:00 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 4 świadczenia); 2) w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 07:25 a godziną 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 2 świadczenia). 3. Lekarz świadczący usługi musi być co najmniej w trakcie specjalizacji w zakresie okulistyki lub chorób oczu. 4. Szczegółowy rozkład pracy określa Harmonogram Pracy Oddziału obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak na 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. Harmonogram zatwierdza Ordynator Oddziału. 5. Wynagrodzenie za wykonane świadczenia zdrowotne będzie płatne w rozliczeniach miesięcznych w terminie 21 dni od daty doręczenia prawidłowo wystawionego przez Przyjmującego zamówienie dokumentu zawierającego podstawę prawną zwolnienia od podatku oraz elementy faktury dokumentującej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 29 października 2021 r. w sprawie wystawiania faktur (Dz.U. z 2021 r., poz. 1979 z późn. zm.), zwanego dalej fakturą. 6. Liczba osób świadczących usługi: maksymalnie 4. 7. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 44/KŚZ/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001