2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przetarg nieograniczony PN/21KPO/12/2025 na realizację zadania inwestycyjnego pn.: Dostawa sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz rozbudowa systemu infrastruktury w ramach projektu: „Podniesienie dojrzałości informatycznej Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie w zakresie cyberbezpieczeństwa, usług cyfrowych, EDM oraz AI” KPOD.07.03-IP.10-0236/25
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.: Dostawa sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz rozbudowa systemu infrastruktury w ramach projektu: „Podniesienie dojrzałości informatycznej Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie w zakresie cyberbezpieczeństwo, usług cyfrowych, EDM oraz AI” KPOD.07.03-IP.10-0236/25, zgodnie z formularzem „Specyfikacja asortymentowo-cenowa” (zał. nr 1). Szczegółowy opis zamówienia zawiera załącznik nr 11 „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”.
Interne Kennung: PN/21KPO/12/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Komputery
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör