See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy do kopalń JSW S.A. spoiw mineralno-cementowych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 285975-2026
Interne Kennung: 23/PM/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: 2025/S 228-782843
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24900000 Chemische Feinprodukte und verschiedene chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1- Spoiwo mineralno-cementowe do trwałego wypełniania pustek w górotworze oraz do budowy tam przeciwwybuchowych w ilości 5 483 t
Interne Kennung: 23/PM/26 - Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24911200 Kleber
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Spoiwo mineralno-cementowe do wykonywania tam izolacyjnych przeciwwybuchowych w ilości 1 567 t
Interne Kennung: 23/PM/26 - Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Spoiwo mineralno - cementowe do sklejania górotworu w ilości 296 t
Interne Kennung: 23/PM/26 - Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Spoiwo mineralno-cementowe o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych do sklejania górotworu węglowego w ilości 66 t
Interne Kennung: 23/PM/26 - Zadanie 4