2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Udzielenie długoterminowego kredytu bankowego dla Gminy Skarżysko Kościelne w wysokości 3 700 000,00 zł”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Udzielenie długoterminowego kredytu bankowego dla Gminy Skarżysko Kościelne w wysokości 3 700 000,00 zł”. 2. Cel kredytowania: kredyt długoterminowy z przeznaczeniem na finansowanie planowanego deficytu budżetu 3 700 000,00 zł 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: In.III.271.30.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001