See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht voor diensten betreffende “Multidisciplinair ontwerpbureau landschap voor klimaatadaptieve maatregelen op bestaande bedrijventerreinen in kader van subsidieprojecten: KLIMABOOST
Beschreibung: Overheidsopdracht voor diensten betreffende “Multidisciplinair ontwerpbureau landschap voor klimaatadaptieve maatregelen op bestaande bedrijventerreinen in kader van subsidieprojecten: KLIMABOOST"
Interne Kennung: 2026-04_BTvdT_A_OP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026-04_BTvdT_A_OP - 1
Beschreibung: Perceel 1: Strategische masterplanning voor groenblauwe inrichting
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 71420000 Landschaftsgestaltung
Los: LOT-0002
Titel: 2026-04_BTvdT_A_OP - 2
Beschreibung: Perceel 2: Ontwerp van klimaatrobuuste inrichting van bedrijventerreinen met waterbuffers en -infiltratiezones
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 2026-04_BTvdT_A_OP - 3
Beschreibung: Perceel 3: Ontwerp van innovatieve groengevels en -daken
Interne Kennung: 3