5288-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Pressen – Energeticky úsporná opatření ve společnosti KOVO – Mazánek s.r.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEnergeticky úsporná opatření ve společnosti KOVO – Mazánek s.r.o.
BeschreibungPředmětem plnění je dodávka nových a nepoužitých technologií v rámci projektu „Energeticky úsporná opatření ve společnosti KOVO – Mazánek s.r.o.““. Konkrétně se jedná o nový a nepoužitý briketovací lis na kovové špony a dále nové a nepoužité kontejnery (25 ks) na jejich sběr.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42636000 Pressen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42636100 Hydraulische Pressen, 44613600 Container auf Rädern
5. Los
LosLOT-0001
TitelEnergeticky úsporná opatření ve společnosti KOVO – Mazánek s.r.o. - Část 1 - Briketovací lis na kovové špony
BeschreibungPředmětem plnění je dodávka lisu na kovové špony.
Interne KennungEnergeticky úsporná opatření ve společnosti KOVO – Mazánek s.r.o. - Část 1 - Briketovací lis na kovové špony
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42636100 Hydraulische Pressen
LosLOT-0002
TitelEnergeticky úsporná opatření ve společnosti KOVO – Mazánek s.r.o. - Část 2 - Sběrné kontejnery
BeschreibungPředmětem plnění je dodávka sběrných kontejnerů.
Interne KennungEnergeticky úsporná opatření ve společnosti KOVO – Mazánek s.r.o. - Část 2 - Sběrné kontejnery
Haupteinstufung (cpv): 44613600 Container auf Rädern