2. Verfahren
Verfahren
Titel: leverancier (broker) voor standaardsoftware en gerelateerde diensten
Beschreibung: Aanbestedende dienst maakt gebruik van veelal standaardsoftware. Afhankelijk van de waarde van de daarvoor benodigde aantallen, dient de Aanbestedende dienst de aanschaf telkens aan te besteden, met alle tijdsinvestering van dien. Daarnaast is de ICT/Softwaremarkt continue in beweging. Aanbestedende dienst met deze aanbesteding een partner selecteren, met veel marktkennis, en ons kan adviseren over passende softwaretitels en trends in de markt. Doel van de aanbesteding is het verwerven van één (1) broker welke de gemeente Gouda faciliteert met het verwerven van Standaardsoftware en Gerelateerde Dienstverlening, welke op naam van de gemeente Gouda staat en deze gebruikt kunnen worden door de gemeente Gouda. Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 1600806 (GDA)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72266000 Software-Beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Looptijd