528806-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Planungsleistungen im Bauwesen – „Obnova sekundárnej techniky 110kV a 400kV, ROP 110kV a inovácia RIS 400 kV ESt Horná Ždaňa“ - inžinierska a projektová činnosť
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Obnova sekundárnej techniky 110kV a 400kV, ROP 110kV a inovácia RIS 400 kV ESt Horná Ždaňa“ - inžinierska a projektová činnosť
Beschreibung: Predmetom zákazky je vykonanie diela, t. j. projektových a inžinierskych činnosti pre IPR „Obnova sekundárnej techniky 110kV a 400kV, ROP 110kV a inovácia RIS 400 kV ESt Horná Ždaňa“ v rozsahu: - zabezpečiť vstupné podklady v rozsahu bodu 3.3.1 Sadzobníka UNIKA 2026 pre navrhovanie ponukových cien projektových prác a inžinierskych činností (ďalej len „Sadzobník“), - vypracovať štruktúru projektu – vypísať zoznam PS a SO, - vypracovať projektové podklady pre výber zhotoviteľa stavy: Projekt stavby -1, - vypracovať návrh harmonogramu postupu realizácie Diela (ďalej len „HMG“) s ohľadom na ročný vypínací plán, - vypracovať Projekt stavby -2 na základe Projektu stavby -1 a podľa ponuky úspešného uchádzača, s ktorým SEPS uzatvorí Zmluvu o Dielo (ďalej len „ZoD“) na realizáciu stavby, - vypracovať Objednávateľom odsúhlasenú Dokumentáciu skutočného vyhotovenia (ďalej len „DSV“), - zabezpečiť výkon odborného autorského dohľadu projektanta, účasť na uvádzaní diela alebo jeho časti do prevádzky, ako aj účasť na skúšobnej prevádzke diela alebo jeho časti, - vypracovať projekt riešenia protipožiarnej bezpečnosti celej elektrickej stanice v zmysle § 4 a 9 zákona č. 314/2001 Z. z. o ochrane pred požiarmi v znení neskorších predpisov, - vypracovať plán bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a vykonávať jeho úpravy počas prípravy a realizácie stavby, v súlade s NV SR č. 396/2006 Z. z. o minimálnych bezpečnostných a zdravotných požiadavkách na stavenisko v znení neskorších predpisov a zabezpečiť výkon koordinátora projektovej dokumentácie. Technický popis predmetu zákazky je uvedený vo Výpise z požiadavky na investovanie č. 5120/2024/2 (Príloha č. 2 ZoD), ktorý obsahuje: a) PNI č. 2120/2022/11 „Obnova sekundárnej techniky ESt Horná Ždaňa a inovácia RIS 400 kV“, b) PNI č. 2120/2023/01 „Obnova sekundárnej techniky R110kV a ROP 110 kV ESt Horná Ždaňa“. Bližšie informácie o predmete zákazky sú uvedené v ZoD, ktorá je zverejnená na webovej adrese: https://sepsas.eranet.sk/#/tenderPublicDetails/1162 Prílohy č. 2 a 7 k ZoD budú poskytnuté záujemcom v súlade s bodmi 29.7 a 29.8 súťažných podkladov.
Interne Kennung: 23_2026_Kl
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Predmetom zákazky je vykonanie diela, t. j. projektových a inžinierskych činnosti pre IPR „Obnova sekundárnej techniky 110kV a 400kV, ROP 110kV a inovácia RIS 400 kV ESt Horná Ždaňa“ v rozsahu: - zabezpečiť vstupné podklady v rozsahu bodu 3.3.1 Sadzobníka UNIKA 2026 pre navrhovanie ponukových cien projektových prác a inžinierskych činností (ďalej len „Sadzobník“), - vypracovať štruktúru projektu – vypísať zoznam PS a SO, - vypracovať projektové podklady pre výber zhotoviteľa stavy: Projekt stavby -1, - vypracovať návrh harmonogramu postupu realizácie Diela (ďalej len „HMG“) s ohľadom na ročný vypínací plán, - vypracovať Projekt stavby -2 na základe Projektu stavby -1 a podľa ponuky úspešného uchádzača, s ktorým SEPS uzatvorí ZoD na realizáciu stavby, - vypracovať Objednávateľom odsúhlasenú Dokumentáciu skutočného vyhotovenia (ďalej len „DSV“), - zabezpečiť výkon odborného autorského dohľadu projektanta, účasť na uvádzaní diela alebo jeho časti do prevádzky, ako aj účasť na skúšobnej prevádzke diela alebo jeho časti, - vypracovať projekt riešenia protipožiarnej bezpečnosti celej elektrickej stanice v zmysle § 4 a 9 zákona č. 314/2001 Z. z. o ochrane pred požiarmi v znení neskorších predpisov, - vypracovať plán bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a vykonávať jeho úpravy počas prípravy a realizácie stavby, v súlade s NV SR č. 396/2006 Z. z. o minimálnych bezpečnostných a zdravotných požiadavkách na stavenisko v znení neskorších predpisov a zabezpečiť výkon koordinátora projektovej dokumentácie. Technický popis predmetu zákazky je uvedený vo Výpise z požiadavky na investovanie č. 5120/2024/2 (Príloha č. 2 ZoD), ktorý obsahuje: a) PNI č. 2120/2022/11 „Obnova sekundárnej techniky ESt Horná Ždaňa a inovácia RIS 400 kV“, b) PNI č. 2120/2023/01 „Obnova sekundárnej techniky R110kV a ROP 110 kV ESt Horná Ždaňa“. Bližšie informácie o predmete zákazky sú uvedené v ZoD, ktorá je zverejnená na webovej adrese: https://sepsas.eranet.sk/#/tenderPublicDetails/1162 Prílohy č. 2 a 7 k ZoD budú poskytnuté záujemcom v súlade s bodmi 29.7 a 29.8 súťažných podkladov.