See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de paza la Atelier Domnesti si camera de armament - DS Arges
Beschreibung: Servicii de pază la Atelier Domnești și cameră de armament, Pietrosani, Str, Principala, jud. Arges Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare în a 11- a zi inainte de data limită stabilită în anunțul de participare pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 4052/AC/31.05.2023
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Contract pe 36 luni – 1 post permanent (24 ore din 24 ore, 7 zile din 7 zile)
Interne Kennung: 1