2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej do budynku Kompleksu Urbanistycznego Wymiaru Sprawiedliwości
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do budynku Kompleksu Urbanistycznego Wymiaru Sprawiedliwości przy Placu Krasińskich 2/4/6 w Warszawie. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowi Załącznik Nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: KPP I.2611.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do budynku Kompleksu Urbanistycznego Wymiaru Sprawiedliwości przy Placu Krasińskich 2/4/6 w Warszawie. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowi Załącznik Nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ). 2) Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Oferta Wykonawcy musi obejmować całość zamówienia. 3) Zamawiający nie przewiduje możliwości podziału na części z uwagi na charakter przedmiotu zamówienia, ponieważ ze względów technicznych tworzy nierozerwalną całość. Przyłącza energetyczne zasilają obiekt równolegle (wymagana praca obydwu przyłączy w tym samym czasie) i nie ma możliwości podziału zaopatrzenia w energię na dwóch dostawców.