See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy do kopalń JSW S.A. gazów technicznych, czynników chłodniczych i gazu propan-butan z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 132588-2026
Interne Kennung: 70/PM/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24100000 Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1- Tlen gaz sprężony techniczny gatunek I 99,5 % w butlach w łącznej ilości 70 302 m³ i 988 650 szt. wraz z dzierżawą butli (2 pozycje)
Interne Kennung: 70/PM/25 - Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111900 Sauerstoff
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Mieszanki gazowe spawalnicze sprężone, acetylen rozpuszczalny techniczny w butlach w łącznej ilości 14 945 m³, 27 955 kg i 608 760 szt. wraz z dzierżawą butli (3 pozycje)
Interne Kennung: 70/PM/25 - Zadanie 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111100 Argon
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Czynniki chłodnicze R-134 A lub równoważne w butlach w łącznej ilości 540 kg i 4 050 szt. wraz z dzierżawą butli (2 pozycje)
Interne Kennung: 70/PM/25 - Zadanie 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24327000 Diverse organische chemische Erzeugnisse
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Czynniki chłodnicze R-407 C, R-513 A lub równoważne w butlach w łącznej ilości 7 700 kg i 69 300 szt. wraz z dzierżawą butli (2 pozycje)
Interne Kennung: 70/PM/25 - Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Gaz propan-butan w butlach w ilości 17 285 kg
Interne Kennung: 70/PM/25 - Zadanie 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09122000 Propan und Butan