528837-2026 - Ergebnis
Tschechien – Reinigungsdienste – Úklidové služby pro Krajskou pobočku ÚP ČR v Příbrami XIX. (Nymburk)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚklidové služby pro Krajskou pobočku ÚP ČR v Příbrami XIX. (Nymburk)
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je zajištění úklidových služeb v administrativní budově užívané Krajskou pobočkou ÚP ČR v Příbrami. V budově je provozována činnost úřadu práce (zaměstnanost, nepojistné sociální dávky atd.).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungS/2026/04
Optionen
Beschreibung der OptionenRozšíření / zúžení prostor poskytování úklidu v budově dle potřeb zadavatele. Změna dodavatele. Možnost navýšení cen v případě změny daňových předpisů a v případě zvýšené inflace. Vše je upraveno v zadávací dokumentaci.