See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Laboratorijsko pohištvo - pohištvena oprema objekta Centra odličnosti za fotonske, mikro in nano elektronske tehnologije, Univerze v Mariboru«, na Valvasorjevi ulici 75 b v Mariboru, v sklopu platforme INNOVUM
Beschreibung: Predmet javnega naročila je laboratorijsko pohištvo - pohištvena oprema na objektu Center odličnosti za fotonske, mikro in nano elektronske tehnologije, Univerze v Mariboru«, na Valvasorjevi ulici 75 b v Mariboru, v sklopu platforme INNOVUM.
Interne Kennung: 302/4 – FERI/2/JN/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 522902