2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie dróg w sezonie zimowym 2025/2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Istebna . Zamówienie będzie realizowane w poszczególnych sołectwach Gminy w podziale na zadnia, stanowiące jeden rejon odśnieżania. W poszczególnych zadaniach ustalono dwie kolejności odśnieżania, które wynikają ze znaczenia komunikacyjnego poszczególnych dróg. Zamówienie obejmuje: a) odśnieżanie dróg na całej szerokości, b) usuwanie śliskości zimowej dróg przez posypywanie materiałami (piaskiem, mieszanką, solą drogową) w miejscach niebezpiecznych takich jak: skrzyżowania dróg, podjazdy, zjazdy, duże spadki dróg, w okolicach szkół, przystanków autobusowych, c) wywóz śniegu z parkingów oraz innych miejsc ustalonych przez wyznaczonego pracownika Urzędu Gminy, d) prace porządkowe po zakończeniu akcji zimowej lub w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego, polegające na usunięciu z dróg i poboczy materiałów uszorstniających.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 drogi we wsi Jaworzynka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Istebna w sołectwie Jaworzynka.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 drogi we wsi Jaworzynka
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 drogi we wsi Jaworzynka
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 drogi we wsi Istebna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Istebna w sołectwie Istebna.
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 drogi we wsi Istebna.
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 drogi we wsi Istebna.
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 drogi we wsi Istebna.
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 drogi we wsi Istebna.
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 drogi we wsi Istebna.
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 drogi we wsi Koniaków.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Istebna w sołectwie Koniaków.
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 drogi we wsi Koniaków.
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 drogi we wsi Koniaków.
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 drogi we wsi Koniaków.
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 drogi we wsi Koniaków.