See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konserwacja i eksploatacja oświetlenia ulicznego stanowiącego własność Tauron Nowe Technologie S.A. i mieszaną na lata 2026/2027
Beschreibung: Konserwacja i eksploatacja oświetlenia ulicznego oraz elementów podświetlenia stanowiących własność Tauron Nowe Technologie S.A. oraz mieszaną wykazaną dokumentem inwentaryzacyjnym. Konserwacja i eksploatacja oświetlenia ulicznego będzie składać się z oddzielnych zadań obejmujących usługi i roboty budowlano - elektryczne takie jak np. wymiana źródła światła, montaż kompletnych punktów świetlnych na słupach istniejących, montaż kompletnych punktów świetlnych, montaż opraw oświetleniowych, wymiana NLK, lokalizacja i naprawa uszkodzeń, mycie kloszy, naprawa szaf oświetleniowych.
Interne Kennung: OR.271.73.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Konserwacja i eksploatacja oświetlenia ulicznego stanowiącego własność Tauron Nowe Technologie S.A i mieszaną na lata 2026/2027
Haupteinstufung (cpv): 79824000 Druckerei- und Verteilerdienste