528875-2025 - Ergebnis
Tschechien – Computeranlagen und Zubehör – Nákup AV a IT vybavení včetně příslušenství – Základní škola VIDA
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup AV a IT vybavení včetně příslušenství – Základní škola VIDA
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka audiovizuálních technologií pro potřeby nové základní školy. Jedná se především o počítače, tablety, interaktivní dotykové displeje, televize, projektory, audiovizuální techniku a obdobné plnění. Součástí předmětu plnění je nejen dodávka, ale i montáž a instalace předmětu plnění. Silnoproudé rozvody jsou již součástí dodávky stávající stavby. Specifikace předmětu plnění je uvedena v příloze č. 1 – Projektová dokumentace včetně položkových rozpočtů. Bližší informace jsou dále uvedeny v příloze č. 2 zadávací dokumentace – Kupní smlouva.
Interne KennungNákup AV a IT vybavení včetně příslušenství – Základní škola VIDA
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001