2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technologické centrum Kraje Vysočina 2016 - služby TCK
Beschreibung: Předmětem zakázky je doplnění infrastruktury Technologického centra Kraje Vysočina o další software nutný pro provoz dalších nových služeb TCK. Součástí plnění je rovněž poskytování servisních služeb.
Interne Kennung: P18V00000319
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48219300 Verwaltungssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 5 - HelpDesk
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je pořízení a zavedení SW pro správu požadavků (incidentů) ve formě procesně řízeného zpracování umožňujícího sběr, řešení, správu a následné vyhodnocování uživatelských hlášení chyb resp. požadavků, správu navazujících úkolů a správu schvalovacích požadavků. Aplikace bude koncipována jako webová aplikace s jednoduchým formulářovým vstupem, možností sledování stavu vyřízení každého jednotlivého požadavku, možností tvorby agregovaných sestav a statistik za účelem vyhodnocení plnění nasmlouvaných servisních parametrů, SLA parametrů atd. Součástí řešení je také integrační rozhraní na bázi SOAP webových služeb.
Interne Kennung: P18V00000345