2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z montażem mebli płycinowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa wraz z montażem mebli płycinowych w postaci: biurek różnego typu, lady recepcyjnej, dostawek do biurek, nadstawek, kontenerów, stołów różnego typu, szaf różnego typu, regałów, zabudów kuchennych, wieszaków, sofy, wersalki, gabloty na sztandar. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia określające rodzaj, wymiary, materiał, wymogi dot. konstrukcji, kolorystyki zawarte jest w załączniku nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający wymaga min 24 miesięcy gwarancji na dostarczony asortyment, jednak nie krótszej niż gwarancja producenta. Termin gwarancji biegnie od daty podpisania protokołu odbioru ilościowo-jakościowego, niestwierdzającego usterek i wad oraz braków. 4. W ramach realizacji zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany do dostarczenia mebli, zmontowania ich i ustawienia w pomieszczeniach wskazanych przez Zamawiającego. 5. Asortyment musi być wykonany zgodnie z normami podanymi przez Zamawiającego w załączniku nr 3 do SWZ lub normami równoważnymi. 6. Miejscem dostaw oraz montażu będzie KPP Brzesko, 32-800 Brzesko, ul. Tadeusza Kościuszki 84 oraz KWP w Krakowie, 31-571 Kraków, ul. Mogilska 109 – zgodnie ze wskazaniami Załącznika nr 3 do SWZ
Interne Kennung: ZP.77.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Zadanie 1 Dostawa wraz z montażem mebli płycinowych