See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa i modernizacja infrastruktury wodno-kanalizacyjnej pod strefę przemysłową na terenie gmin Głogów i Kotla
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie (wraz z uzyskaniem wszelkich zgód, opinii i pozwoleń, zezwalających na wykonanie robót budowlanych) i wykonanie robót budowlanych oraz pełnienie funkcji inżyniera Kontraktu dla zadania pn. "Budowa i modernizacja infrastruktury wodno-kanalizacyjnej pod strefę przemysłową na terenie gmin Głogów i Kotla". Przedmiot zamówienia podzielony jest na 2 części.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45252100 Bau von Kläranlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zaprojektowanie i wykonanie robót w ramach zadania pn. "Budowa i modernizacja infrastruktury wodno-kanalizacyjnej pod strefę przemysłową na terenie gmin Głogów i Kotla"
Beschreibung: 1) Zamawiający wymaga, aby w ramach realizacji przedmiotu zamówienia został wykonany następujący zakres - wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszelkich zgód, opinii i pozwoleń, zezwalających na wykonanie robót budowlanych - wykonanie robót budowlanych. 2) Szczegółowy zakres: a) budowa oczyszczalni ścieków w Kotli wraz z infrastrukturą towarzyszącą b) budowa systemu tranzytowego transportu ścieków z terenu Gminy Kotla i strefy przemysłowej do nowej oczyszczalni c) budowa stacji uzdatniania wody w miejscowości Chociemyśl d) rozbudowa sieci przesyłowej wody w obrębie Gminy Kotla i Głogów - odcinek sieci wodociągowej łączący SUW Chociemyśl ze strefą przemysłową oraz dalej z istniejącą siecią w miejscowości Sobczyce zasilającą obecnie Sobczyce, Krzekotówek oraz miejscowości położone na terenie Gminy Głogów wraz z doprowadzeniem światłowodu na teren strefy przemysłowej; - odcinek łączący SUW Chociemyśl z siecią wodociągową w miejscowości Chociemyśl (obecnie zasilającą miejscowości położone we wschodniej i zachodniej części Gminy min. Chociemyśl, Pękoszów, Skidniów, Skidniówek, Kozie Doły, Ceber, Zabiele, Moszowice, Głogówko, Kulów) - połączenie na terenie proj. SUW Chociemyśl; - odcinek sieci wodociągowej łączący SUW Chociemyśl z siecią wodociągową w miejscowości Kotla (obecnie zasilający miejscowości położone w centralnej oraz północnej części Gminy min. Kotla oraz Grochowice). Przedmiot zamówienia został szcegółowo opisany w PFU, z wyłączeniami określonymi w OPZ.
Interne Kennung: ZP.271.13.2023.MF
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45223800 Montage und Errichtung von Fertigkonstruktionen, 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre, 45232300 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Fernsprech- und Fernmeldeleitungen, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45252120 Bau von Wasseraufbereitungsanlagen, 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten, 45262500 Maurerarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45400000 Baufertigstellung, 45443000 Fassadenarbeiten, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71355000 Vermessungsarbeiten, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze
Los: LOT-0002
Titel: Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dla zadania pn. "Budowa i modernizacja infrastruktury wodno-kanalizacyjnej pod strefę przemysłową na terenie gmin Głogów i Kotla"
Interne Kennung: ZP.271.13.2023.MK