2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowanie i wykonanie kompletnej instalacji do wytwarzania, kompresji, magazynowania i przetwarzania wodoru.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowane i wykonanie kompletnej instalacji do wytwarzania, kompresji, magazynowania i przetwarzania wodoru w formule „projektuj i buduj”. W skład instalacji wchodzą następujące systemy/ elementy funkcjonalne: ➢system produkcji wodoru ➢system kompresji wodoru, ➢system magazynowania wodoru, ➢system przetwarzania wodoru – ogniwo paliwowe ➢nadrzędny system sterowania, kontroli, pomiarów i zabezpieczeń Instalacji ➢niezbędna infrastruktura hydrauliczna, pneumatyczna, orurowanie, itp. 2. Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.2510.37.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Stosownie do art. 138 ust. 2 pkt 2 Prawa zamówień publicznych termin składania ofert może zostać skrócony do 15 dni, jeżeli zachodzi „pilna potrzeba udzielenia zamówienia” a „skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione”. Wystąpienie pilnej potrzeby udzielenia zamówienia to w przypadku Zamawiającego sytuacja, gdy zastosowanie terminu składania ofert mogłoby prowadzić do powstania niekorzystnych dla zamawiającego skutków finansowych. Zamawiający skorzystał z możliwości skrócenia terminu z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia dotyczącej tzw. stanu pilnej konieczności, ze względu na sytuację, w której konieczne jest przyspieszenie procedury z uzasadnionych przyczyn, tj. ogłoszenia poprzedniego tożsamego postępowania, w którym nie wyłoniono wykonawcy, a ze względu na dofinansowanie z unii europejskiej, w którym koniec projektu wypada 31.12.2025, a terminem realizacji zamówienia określonym w SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 38300000 Messinstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowane i wykonanie kompletnej instalacji do wytwarzania, kompresji, magazynowania i przetwarzania wodoru w formule „projektuj i buduj”. W skład instalacji wchodzą następujące systemy/ elementy funkcjonalne: system produkcji wodoru system kompresji wodoru, system magazynowania wodoru, system przetwarzania wodoru – ogniwo paliwowe nadrzędny system sterowania, kontroli, pomiarów i zabezpieczeń Instalacji niezbędna infrastruktura hydrauliczna, pneumatyczna, orurowanie, itp. 2.Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften, 38300000 Messinstrumente