528920-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Computerbezogene Geräte – DAS Computertoebehoren
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDAS Computertoebehoren
BeschreibungWelkom op het DAS voor de levering van ICT hardware - computertoebehoren voor Stichting Gewoon Speciaal Onderwijs. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van computertoebehoren. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle computertoebehoren die nodig zijn voor een organisatie als Stichting Gewoon Speciaal Onderwijs met 1614 leerlingen en 450 medewerkers.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1