528930-2026 - Ergebnis
Polen – Netzausrüstung – Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa Szpitala w ramach projektu pn. "Podniesienie jakości usług informatycznych w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Chełmie."
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDziałania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa Szpitala w ramach projektu pn. "Podniesienie jakości usług informatycznych w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Chełmie."
BeschreibungPodniesienie jakości usług informatycznych w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Chełmie, z podziałem na 8 części.
Interne KennungZP.3311.5.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungenDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48822000 Computerserver, 72221000 Beratung im Bereich Unternehmensanalyse, 80510000 Spezialausbildung
5. Los
LosLOT-0005
Titelczęść 5 - Usługa: platforma szkoleniowa z zakresu RODO i cyberbezpieczeństwa
BeschreibungOpis przedmiotu zamówienia oraz wielkość i zakres zamówienia został określony w Wykazie wymaganych parametrów - załącznik nr 4 e do SWZ
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung