2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka kancelářského papíru 2025 – 2026
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je uzavření dvou (2) Rámcových dohod na zajištění průběžných dodávek kancelářského papíru bez poskytnutí a s poskytnutím náhradního plnění pro Zadavatele a podřízené organizace ve smyslu pověřujících zadavatelů, a to po dobu 12 po sobě jdoucích měsíců na základě aktuálních potřeb. Každá Rámcová dohoda bude uzavřena s jedním (1) dodavatelem postupem dle § 134 zákona, tj. postupem bez obnovení soutěže mezi účastníky rámcové dohody.
Interne Kennung: 240/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30197600 Verarbeitetes Papier und Pappe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30197640 Selbstdurchschreibendes Papier oder Durchschlagpapier, 30197644 Xerografisches Papier
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávka kancelářského papíru pro resort statutárního města Ostravy pro rok 2025 – 2026
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na zajištění průběžných dodávek kancelářského papíru bez poskytnutí náhradního plnění pro Zadavatele a podřízené organizace ve smyslu pověřujících zadavatelů, a to po dobu 12 po sobě jdoucích měsíců na základě aktuálních potřeb. Rámcová dohoda bude uzavřena s jedním (1) dodavatelem postupem dle § 134 zákona, tj. postupem bez obnovení soutěže mezi účastníky rámcové dohody.
Interne Kennung: 240/2024_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhradil postup dle § 100 odst. 1 a odst. 2 ZZVZ, přičemž podrobnosti o tomto postupu jsou vymezeny v Zadávací dokumentaci, resp. v Závazném návrhu Rámcové dohody a dílčích přílohách.
Los: LOT-0002
Titel: Dodávka kancelářského papíru pro resort statutárního města Ostravy s náhradním plněním pro rok 2025 – 2026
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na zajištění průběžných dodávek kancelářského papíru s poskytnutím náhradního plnění pro Zadavatele a podřízené organizace ve smyslu pověřujících zadavatelů, a to po dobu 12 po sobě jdoucích měsíců na základě aktuálních potřeb. Rámcová dohoda bude uzavřena s jedním (1) dodavatelem postupem dle § 134 zákona, tj. postupem bez obnovení soutěže mezi účastníky rámcové dohody.
Interne Kennung: 240/2024_2