See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa sprzętu komputerowego dla Centrum Astronomicznego im. M. Kopernika PAN w Warszawie”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego zgodnie ze szczegółowym przedmiotem zamówienia zawartym w Załączniku nr 1 do Zaproszenia.
Interne Kennung: DAG.260.7.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001