2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bedrijfskleding met Bedrijfslogo
Beschreibung: De huidige overeenkomst is afgelopen en daarom wordt een aanbestedingsprocedure gestart teneinde een raamovereenkomst af te sluiten met een marktpartij die dienstkleding levert, vermaakt en repareert. Voor de Gemeente Kerkrade is optimale ontzorging een wezenlijk aspect. Hierbij wordt ook gelet op de wijze waarop aan het begrip duurzaamheid invulling wordt gegeven door bijvoorbeeld het recyclen van oude dienstkleding. -
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De gemeente Kerkrade hanteert voor deze Europese aanbesteding de openbare procedure. De aanbesteding geschiedt op basis van de algemene Europese Richtlijn 2014/24/EU per 1 juli 2016 in de Nederlandse wetgeving geïmplementeerd door middel van de Aanbestedingswet.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18222000 Firmenkleidung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Bedrijfskleding met bedrijfslogo
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De huidige overeenkomst is afgelopen en daarom wordt een aanbestedingsprocedure gestart teneinde een raamovereenkomst af te sluiten met een marktpartij die dienstkleding levert, vermaakt en repareert. Voor de Gemeente Kerkrade is optimale ontzorging een wezenlijk aspect. Hierbij wordt ook gelet op de wijze waarop aan het begrip duurzaamheid invulling wordt gegeven door bijvoorbeeld het recyclen van oude dienstkleding.