528980-2026 - Ergebnis
Slowakei – Bauarbeiten – DNS Stavebné, remeselné stavebné , vodoinštalačné, kanalizačné, kúrenárske, elektroinštalačné a elektromontážne práce
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS Stavebné, remeselné stavebné , vodoinštalačné, kanalizačné, kúrenárske, elektroinštalačné a elektromontážne práce
Beschreibung: Predmetom zákazky je zriadenie DNS. Cieľom DNS je umožniť verejnému obstarávateľovi flexibilné zadávanie zákaziek v súlade so zákonom o verejnom obstarávaní podľa svojich reálnych potrieb, t.j. v čase a rozsahu, ktorý mu je známy. DNS bude slúžiť na zadávanie zákaziek týkajúcich sa stavebných vodoinštalačných, kanalizačných, kúrenárskych, elektroinštalačných a elektromontážnych prác bežne dostupných na trhu, v rámci ktorej sa budú uskutočňovať realizácie jednotlivých prác na dobu trvania max. 4 roky (48 mesiacov). Tento DNS je zriadený pre potreby verejného obstarávateľa a zákazky v ňom bude zadávať iba verejný obstarávateľ. DNS je rozdelený na samostatné kategórie: 1. kategória Stavebné práce, 2. kategória Remeselné stavebné práce, 3. kategória Vodoinštalačné a kanalizačné práce, práce na ústrednom kúrení, 4. kategória Elektroinštalačné práce 5. kategória Práce na kremačných peciach 6. kategória Reštaurátorské práce
Interne Kennung: MAR 2/2023
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45215400 Friedhof, 45262690 Modernisierung von Altbauten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45262600 Diverse Spezialbauarbeiten, 45233161 Bau von Fußwegen, 45350000 Maschinentechnische Installationen, 45342000 Errichtung von Zäunen, 45233160 Pfade und andere ungeteerte Wege, 45233250 Belagarbeiten, außer Fahrbahnen, 45223800 Montage und Errichtung von Fertigkonstruktionen, 45453100 Sanierungsarbeiten, 45454000 Mit der Umstrukturierung verbundene Arbeiten, 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen, 50510000 Reparatur und Wartung von Pumpen, Ventilen, Hähnen und Metallbehältern, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 44162100 Bedarf für Rohrleitungssysteme, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport), 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten, 45262630 Bau von Brennöfen, 45215300 Bauarbeiten für Krematorien, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Stavebné, remeselné stavebné , vodoinštalačné, kanalizačné, kúrenárske, elektroinštalačné a elektromontážne práce
Beschreibung: Predmetom zákazky je zriadenie DNS a realizácia stavebných prác. Presná špecifikácia predmetu zákazky bude uvedená v príslušnej Výzve na predkladanie ponúk v rámci zadávania konkrétnej zákazky. DNS je rozdelený do nasledujúcich kategórií: 1. kategória Stavebné práce, 2. kategória Remeselné stavebné práce, 3. kategória Vodoinštalačné a kanalizačné práce, práce na ústrednom kúrení, 4. kategória Elektroinštalačné práce 5. kategória Práce na kremačných peciach 6. kategória Reštaurátorské práce