See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Softwarereseller
Beschreibung: Openbare aanbesteding waarbij het doel is om een contract af te sluiten waaronder we Microsoft licenties kunnen afnemen. Daarnaast willen we met 2 leveranciers een contract afsluiten om bestaande en nieuwe standaard software onder aan te schaffen. De totale omvang is circa 11,1 miljoen per jaar en 88,8 miljoen over de gehele looptijd van 8 jaar
Interne Kennung: WS4431433188
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72266000 Software-Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Microsoft
Beschreibung: Dit betreft de levering van Microsoft licenties en software en de daaraan gerelateerde dienstverlening. circa 6 miljoen per jaar en 48 miljoen over de gehele looptijd
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Standaard software
Beschreibung: Dit betreft de Levering van Standaard Software welke on-premise en/of als SaaS/IaaS/PaaS (XaaS) oplossingen afgenomen kunnen worden inclusief service, onderhoud en gerelateerde dienstverlening. circa 5,1 miljoen per jaar en 40,8 miljoen over de gehele looptijd
Interne Kennung: 2