528993-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen im Sport – Zajištění nadstavbového programu pohybových a sportovních aktivit dětí v MŠ a ZŠ zřizovaných MČ Praha 1
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění nadstavbového programu pohybových a sportovních aktivit dětí v MŠ a ZŠ zřizovaných MČ Praha 1
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění realizace nadstavbového programu pohybových a sportovních aktivit dětí v MŠ a ZŠ zřizovaných zadavatelem.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92600000 Dienstleistungen im Sport
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung26/0385/VZ