2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SYSTEMU DO BADAŃ PROTEOMICZNYCH I METABOLICZNYCH POJEDYNCZYCH KOMÓREK ROŚLINNYCH WRAZ Z WYPOSAŻENIEM
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu do badań proteomicznych i metabolicznych pojedynczych komórek roślinnych wraz z wyposażeniem, zwanego dalej łącznie „Urządzeniem” lub „Systemem”, do miejsca wskazanego przez Zamawiającego tj. parter, pokój 011B (BLU) w budynku B, położonym w Poznaniu przy ul. Wieniawskiego 21/23, 61-713 Poznań wraz z wniesieniem, instalacją, uruchomieniem, weryfikacją działania i szkoleniem, zgodnie z wymaganiami Zamawiającego określonymi w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia zawartym w Załączniku nr 1 do SWZ, wraz z instrukcją obsługi w języku polskim i angielskim w formie papierowej i elektronicznej. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi integralną część opisu Przedmiotu zamówienia. 2. Wykonawca zobowiązany jest przeprowadzić: a) Podstawowe szkolenie wstępne minimum 1-dniowe dla 4 osób wskazanych przez Zamawiającego w zakresie obsługi systemu spektrometrii mas oraz systemu do izolacji komórek, w miejscu i dacie ich instalacji. b) Zaawansowane szkolenie specjalistyczne (szkolenie aplikacyjne) minimum 2 -dniowe dla 2 osób wskazanych przez Zamawiającego w zakresie: • obsługi Systemu, • użytkowania systemu spektrometrii mas i analizy danych, • zaawansowanej analizy danych proteomicznych. Dopuszcza się realizację części zaawansowanego szkolenia specjalistycznego (szkolenie aplikacyjne) w siedzibie Wykonawcy, producenta lub w innym dedykowanym ośrodku szkoleniowym w Europie, pod warunkiem zapewnienia pełnej wartości merytorycznej szkolenia. Zaawansowane szkolenie specjalistyczne (szkolenie aplikacyjne) musi odbyć się w całości (wszystkie trzy elementy) w nieprzekraczalnym terminie do 31.12.2027 r. Zakres zaawansowanego szkolenia specjalistycznego (szkolenia aplikacyjnego): Szkolenie musi obejmować co najmniej: • obsługę Systemu, • przygotowanie Systemu do pracy, • podstawowe procedury kontroli jakości, • prawidłową eksploatację Systemu, • czynności konserwacyjne dostępne użytkownikowi, • podstawy przetwarzania i interpretacji danych, • wykorzystanie dostarczonego oprogramowania. 3. Wykonawca zapewni minimalny 24 miesięczny okres gwarancji. 4. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji zamówienia zostały określone również w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ. 5. Zapłata za realizację Przedmiotu zamówienia będzie dokonana w dwóch ratach, z czego pierwsza w wysokości 99,5% ceny ofertowej płatna po dostawie Urządzenia wraz z wniesieniem, instalacją, uruchomieniem, weryfikacją działania i podstawowym szkoleniem wstępnym, druga w wysokości 0,5% ceny ofertowej płatna po przeprowadzeniu zaawansowanego szkolenia specjalistycznego (szkolenia aplikacyjnego). 6. Oznaczenie Przedmiotu zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 38433100-0 Spektrometry masy
Interne Kennung: PN 651/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433100 Massenspektrometer
5. Los
Los: LOT-0001