See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z terenu Gminy Maków Podhalański w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z terenu Gminy Maków Podhalański w 2026 roku. Odpady zmieszane (niesegregowane) dostarczone przez Zamawiającego (zebrane z terenu Gminy Maków Podhalański przez Przedsiębiorcę świadczącego usługi w zakresie zbierania odpadów) powinny trafić bezpośrednio do instalacji komunalnej. Odpady selektywne dostarczone przez Zamawiającego (zebrane z terenu Gminy Maków Podhalański przez Przedsiębiorcę świadczącego usługi w zakresie zbierania odpadów) powinny trafić do instalacji odzysku lub unieszkodliwiania odpadów, spełniającej wymagania określone w przepisach szczegółowych, m.in ustawa z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach (Dz.U. 2023 r. poz. 1587 ze zm.), ustawa z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz.U.2025 r. poz. 733 ze zm.) oraz aktualny Plan Gospodarki Odpadami Województwa Małopolskiego. Szacunkowa ilość zebranych odpadów komunalnych, którą Zamawiający zbierze i dostarczy do zagospodarowania w okresie trwania umowy wyniesie około 4 353,00 Mg ogółem dla wszystkich części.
Vorherige Bekanntmachung: 777448-2025
Interne Kennung: PiR.271.1.13.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część Nr 1 – Zagospodarowanie zmieszanych odpadów komunalnych. KOD odpadu: 20 03 01
Beschreibung: Część Nr 1 – Zagospodarowanie zmieszanych odpadów komunalnych. KOD odpadu: 20 03 01. Szacunkowa ilość odpadów jaką Zamawiający przewiduje zebrać od mieszkańców Gminy Maków Podhalański i dostarczyć do Wykonawcy wynosi 1500 Mg
Interne Kennung: PiR.271.1.13.2025.1
Menge: 1 500 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: Część Nr 2 – Zagospodarowanie bioodpadów. KOD odpadu: 20 01 08, 20 02 01
Beschreibung: Część Nr 2 – Zagospodarowanie bioodpadów. KOD odpadu: 20 01 08, 20 02 01. Szacunkowa ilość odpadów jaką Zamawiający przewiduje zebrać od mieszkańców Gminy Maków Podhalański i dostarczyć do Wykonawcy wynosi 360 Mg
Interne Kennung: PiR.271.1.13.2025.2
Menge: 360 Tonnen
Los: LOT-0003
Titel: Część Nr 3 – Zagospodarowanie selektywnie zebranych odpadów komunalnych. KOD odpadu: 20 01 39, 20 01 40, 15 01 04, 15 01 02
Beschreibung: Część Nr 3 – Zagospodarowanie selektywnie zebranych odpadów komunalnych. KOD odpadu: 20 01 39, 20 01 40, 15 01 04, 15 01 02. Szacunkowa ilość odpadów jaką Zamawiający przewiduje zebrać od mieszkańców Gminy Maków Podhalański i dostarczyć do Wykonawcy wynosi 385 Mg
Interne Kennung: PiR.271.1.13.2025.3
Menge: 385 Tonnen
Los: LOT-0004
Titel: Część Nr 4 – Zagospodarowanie selektywnie zebranych odpadów komunalnych. KOD odpadu: 15 01 01, 20 01 01
Beschreibung: Część Nr 4 – Zagospodarowanie selektywnie zebranych odpadów komunalnych. KOD odpadu: 15 01 01, 20 01 01. Szacunkowa ilość odpadów jaką Zamawiający przewiduje zebrać od mieszkańców Gminy Maków Podhalański i dostarczyć do Wykonawcy wynosi 80 Mg
Interne Kennung: PiR.271.1.13.2025.4
Menge: 80 Tonnen
Los: LOT-0005
Titel: Część Nr 5 – Zagospodarowanie selektywnie zebranych odpadów komunalnych. KOD odpadu: 15 01 07, 20 01 02.
Beschreibung: Część Nr 5 – Zagospodarowanie selektywnie zebranych odpadów komunalnych. KOD odpadu: 15 01 07, 20 01 02. Szacunkowa ilość odpadów jaką Zamawiający przewiduje zebrać od mieszkańców Gminy Maków Podhalański i dostarczyć do Wykonawcy wynosi 220 Mg
Interne Kennung: PiR.271.1.13.2025.5
Menge: 220 Tonnen
Los: LOT-0006
Titel: Część Nr 6 – Zagospodarowanie selektywnie zebranych odpadów komunalnych. KOD odpadu: 20 03 07, 16 01 03, 17 01 07, 17 02 02, 20 01 10, 20 01 11, 20 01 19, 20 01 21, 20 01 25, 20 01 27, 20 01 28, 20 01 31, 20 01 32, 20 01 33, 20 01 34, 20 01 35, 20 01 36, 20 01 99, 20 03 99.
Beschreibung: Część Nr 6 – Zagospodarowanie selektywnie zebranych odpadów komunalnych. KOD odpadu: 20 03 07, 16 01 03, 17 01 07, 17 02 02, 20 01 10, 20 01 11, 20 01 19*, 20 01 21*, 20 01 25, 20 01 27*, 20 01 28, 20 01 31*, 20 01 32, 20 01 33*, 20 01 34, 20 01 35*, 20 01 36, 20 01 99, 20 03 99. Szacunkowa ilość odpadów jaką Zamawiający przewiduje zebrać od mieszkańców Gminy Maków Podhalański i dostarczyć do Wykonawcy wynosi 1808 Mg
Interne Kennung: PiR.271.1.13.2025.6
Menge: 1 808 Tonnen