529071-2026 - Auftragsänderung
Slowakei – Elektrizität – Dodávka elektrickej energie pre objekty Sociálnej poisťovne
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka elektrickej energie pre objekty Sociálnej poisťovne
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka elektrickej energie pre objekty Sociálnej poisťovne. Predmet zákazky je podrobne špecifikovaný v časti „B1 Opis predmetu zákazky“.
Interne Kennung: 30663-1/2024-BA
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001