529075-2026 - Auftragsänderung
Polen – Reinigungsdienste – USŁUGA SPRZĄTANIA I UTRZYMANIA CZYSTOŚCI W BUDYNKACH KOMPLEKSÓW WOJSKOWYCH NA TERENIE SEKCJI OBSŁUGI INFRASTRUKTURY NR 1 WE WROCŁAWIU
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUSŁUGA SPRZĄTANIA I UTRZYMANIA CZYSTOŚCI W BUDYNKACH KOMPLEKSÓW WOJSKOWYCH NA TERENIE SEKCJI OBSŁUGI INFRASTRUKTURY NR 1 WE WROCŁAWIU
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania i utrzymania czystości w budynkach kompleksów wojskowych na terenie Sekcji Obsługi Infrastruktury nr 1 we Wrocławiu. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia są zawarte w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia), załączniku nr 2 (zestawienie powierzchni) i załączniku nr 4 do SWZ (wzór umowy). Termin zawarcia umowy od 01.01. do 31.12.2026, z możliwością przedłużenie o kolejne 12 miesięcy jako zamówienie opcjonalne.
Interne KennungINFR/406/2025
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelSPRZĄTANIE I UTRZYMANIE CZYSTOŚCI W BUDYNKACH KOMPLEKSÓW WOJSKOWYCH NA TERENIE SEKCJI OBSŁUGI INFRASTRUKTURY NR 1 WE WROCŁAWIU
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania i utrzymania czystości w budynkach kompleksów wojskowych na terenie Sekcji Obsługi Infrastruktury nr 1 we Wrocławiu o łącznej powierzchni wewnętrznej 60 449,42 m2 w następujących lokalizacjach: - Kompleks 2843 Wrocław, ul. Pretficza 24-28 - Kompleks 2857 Wrocław, ul. Weigla 5 - Kompleks 5707 Wrocław, ul. Ślężna 158 - Kompleks 4555 Wrocław, ul. Pretficza 14/16 - Kompleks 2820 Wrocław, ul. Saperów 22/24 - Kompleks 2918 Wrocław, ul. Racławicka 62A - Kompleks 5193 Wrocław, ul. Gajowicka 118 - Kompleks 2880 Wrocław, Kościół Garnizonowy Św. Elżbiety 1 - Kompleks 2827 Wrocław, ul. Kwidzyńska 4 - Kompleks 4247 Wilczyn Leśny - Kompleks 2847 Wrocław, ul. Hallera 36-38 - Kompleks 3074 Milicz, ul. Wojska Polskiego 30 Osoby wykonujące czynności sprzątania i utrzymania czystości będą zatrudnione przez Wykonawcę na podstawie umowy o pracę. Zamawiający informuje, że minimalna liczba osób zatrudnionych w wymiarze pełnego etatu bezpośrednio zaangażowanych w wykonywanie przedmiotu umowy (sprzątających) wynosi 39 osób. Osoby wykonujące czynności sprzątania powinny mieć obywatelstwo polskie lub posiadać jednorazowe pozwolenie uprawniające do wstępu obcokrajowców na teren chronionej jednostki i instytucji wojskowej.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia opcjonalnego polegającego na przedłużeniu umowy o kolejne 12 miesięcy do 31.12.2027 r.