529083-2026 - Auftragsänderung
Ungarn – Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes – Küldemény előállítási szolgáltatások DM2
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Küldemény előállítási szolgáltatások DM2
Beschreibung: Vállalkozási keretszerződés keretében nyertes ajánlattevő vállalja az MVM Vállalkozáscsoport jelen Keretszerződés szerinti tagvállalatai részéről elektronikus úton átadott, feldolgozható állományokból megszemélyesített küldemények (ügyfelek felé küldendő válaszlevél, számlalevél, illetve számlalevélhez kapcsolódó tájékoztató levél, felszólító levél, valamint egyéb dokumentum) nyomtatását, borítékolását és elektronikus feladójegyzék alapján, üzleti (megrendelő igénye alapján egyetemes) levél küldeményként történő kézbesítésre átadását, valamint ezen feladatokhoz kapcsolódó visszajelzések és visszajelentések küldését Megrendelők részére. A munka zavartalan biztosítása érdekében a nyertes ajánlattevőnek képesnek kell lennie arra, hogy hetente legalább 5 alkalommal az előre meghatározott időszakban alkalmanként maximum 15.000 db küldemény nyomtatását, borítékolását és kézbesítésre átadását biztosítsa a hibátlan állományok átadását követő munkanapon, amelyhez kapcsolódóan rendelkeznie kell legalább 15 000 db küldemény/nap nyomtatási és borítékolási kapacitással. Megrendelőnek kiemelten fontos érdeke az ügyféllevelek garantált szolgáltatásban rögzített határidők betartása, ezért a gyártásnak és a kézbesítésre történő átadásnak legkésőbb a Megrendelő által, adott napon 14:00-ig átadott állomány rendelkezésre állását követő 1 munkanapon belül (munkaszüneti-, ünnep- vagy pihenőnap előtti munkanapon történő átadás esetén legkésőbb az átadást követő 2. munkanapon) az állományt legyártja és kézbesítésre átadja. Alapkövetelmény: hét munkanapjai*24 óra rendelkezésre állás és munkavégzés. A részletes műszaki tartalom a közbeszerzési dokumentumokban kerül meghatározásra. Keretmennyiség: Alapmennyiség: 1 500 100 db kimenő ügyféldokumentum Ajánlatkérő a fenti megadott mennyiségtől (1 500 100 db) 15%-kal eltérhet. Megrendelő a fent megadott mennyiség (1 500 100 db) 85%-ának lehívására vállal kötelezettséget.
Interne Kennung: EKR000074782025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Küldemény előállítási szolgáltatások DM2 Vállalkozási keretszerződés keretében nyertes ajánlattevő vállalja az MVM Vállalkozáscsoport jelen Keretszerződés szerinti tagvállalatai részéről elektronikus úton átadott, feldolgozható állományokból megszemélyesített küldemények (ügyfelek felé küldendő válaszlevél, számlalevél, illetve számlalevélhez kapcsolódó tájékoztató levél, felszólító levél, valamint egyéb dokumentum) nyomtatását, borítékolását és elektronikus feladójegyzék alapján, üzleti (megrendelő igénye alapján egyetemes) levél küldeményként történő kézbesítésre átadását, valamint ezen feladatokhoz kapcsolódó visszajelzések és visszajelentések küldését Megrendelők részére. A munka zavartalan biztosítása érdekében a nyertes ajánlattevőnek képesnek kell lennie arra, hogy hetente legalább 5 alkalommal az előre meghatározott időszakban alkalmanként maximum 15.000 db küldemény nyomtatását, borítékolását és kézbesítésre átadását biztosítsa a hibátlan állományok átadását követő munkanapon, amelyhez kapcsolódóan rendelkeznie kell legalább 15 000 db küldemény/nap nyomtatási és borítékolási kapacitással. Megrendelőnek kiemelten fontos érdeke az ügyféllevelek garantált szolgáltatásban rögzített határidők betartása, ezért a gyártásnak és a kézbesítésre történő átadásnak legkésőbb a Megrendelő által, adott napon 14:00-ig átadott állomány rendelkezésre állását követő 1 munkanapon belül (munkaszüneti-, ünnep- vagy pihenőnap előtti munkanapon történő átadás esetén legkésőbb az átadást követő 2. munkanapon) az állományt legyártja és kézbesítésre átadja. Alapkövetelmény: hét munkanapjai*24 óra rendelkezésre állás és munkavégzés. A részletes műszaki tartalom a közbeszerzési dokumentumokban kerül meghatározásra. Keretmennyiség: Alapmennyiség: 1 500 100 db kimenő ügyféldokumentum Ajánlatkérő a fenti megadott mennyiségtől (1 500 100 db) 15%-kal eltérhet. Megrendelő a fent megadott mennyiség (1 500 100 db) 85%-ának lehívására vállal kötelezettséget.
Interne Kennung: EKR000074782025/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79999000 Scanning und Rechnungsstellung, 79810000 Druckereidienste, 79820000 Dienstleistungen des Druckgewerbes, 79824000 Druckerei- und Verteilerdienste
Menge: 1 500 100 Stück