2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sociaal medisch advies
Beschreibung: De gemeente Den Haag (hierna: de gemeente) en deelnemende regiogemeenten Leidschendam-Voorburg en Rijswijk zijn van plan om een raamovereenkomst af te sluiten met betrekking tot de sociaal en medische advisering. De sociaal medische adviezen zullen bij de Opdrachtnemer worden aangevraagd door de verschillende afdelingen/diensten van de gemeente Den Haag en regiogemeenten, die belast zijn met de uitvoering van vermelde wetten en regelingen. Ook de afdeling Juridische Zaken kan, in het kader van bezwaarschriftenprocedures, in sommigen gevallen een nieuw sociaal medisch advies aanvragen. De inzet van de sociaal medische advisering heeft tot doel te komen tot een juiste bepaling van het recht op de aangevraagde (maatwerk)voorziening of vergoeding. De sociaal medische adviezen hebben betrekking op de fysieke situatie van de aanvrager en kan ook betrekking hebben op de mentale situatie van de aanvrager (psychodiagnostiek).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85150000 Dienstleistungen im Bereich medizinische Bildverarbeitung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten, 85140000 Diverse Dienstleistungen im Gesundheitswesen, 85312320 Beratungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000