529098-2026 - Ergebnis
Rumänien – Kleinbusse – Furnizare de microbuze electrice in cadrul proiectului „Îmbunătățirea transportului elevilor cu autovehicule mai puțin poluante, în județul Hunedoara”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare de microbuze electrice in cadrul proiectului „Îmbunătățirea transportului elevilor cu autovehicule mai puțin poluante, în județul Hunedoara”
Beschreibung: Furnizare microbuze electrice în cadrul proiectului „Îmbunătățirea transportului elevilor cu autovehicule mai puțin poluante, în județul Hunedoara”. Achiziția de microbuze electrice pentru asigurarea transportului școlar. NOTA: Numarul de zile inainte de termenul-limita pentru primirea Ofertelor pana cand Ofertantii pot solicita clarificari: 18 zile. Numarul de zile calendaristice inaintea termenului limita de primire a Ofertelor la care Autoritatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari in a 10 a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor in anuntul de participare. Orice solicitare de clarificari trebuie transmisa in SEAP (http://sicap-prod.e-licitatie.ro/pub).
Interne Kennung: 4374474_2025_PAAPD1540104
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114400 Kleinbusse
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Furnizare microbuze electrice în cadrul proiectului „Îmbunătățirea transportului elevilor cu autovehicule mai puțin poluante, în județul Hunedoara”. Microbuzele electrice vor avea o capacitate de 16 locuri pe scaune din care 1 loc pentru persoane cu dizabilități (în cadrul celor 16 locuri pe scaune unul trebuie destinat pentru persoane cu dizabilități) + 1 loc pentru conducătorul auto.
Interne Kennung: 1